ELMİKRO 2020 9. Ulusal Rekonstrüktif Mikrocerrahi Kongresi &
  2. Ulusal Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Kongresi
  
  Muğla / Bodrum
  24-27.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   24-27.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği
-Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Bodrum Türkbükü Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ege Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.elmikro2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız, Mesleğimizin Geleceği Uzmanlık Öğrencilerimiz,

Ülkemizde mikrocerrahi ve el cerrahisi konularında geldiğimiz nokta ve uluslararası alanda gösterdiğimiz başarılar bizleri onurlandırmakta ve mesleğimizin geleceği açısından umutlandırmaktadır. Bu ivmeyle hep birlikte daha iyi işler yapacağımıza inancımız sonsuzdur. Bu amaçla, Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği olarak birlikte yola çıktık. Ülkemizde rekonstrüktif mikrocerrahinin ve el cerrahisinin gelişmesine kendini adayan iki derneğin ulusal kongrelerini 24-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Bodrum, Hilton Türkbükü Otel’de gerçekleştireceğiz.

Sizlerin katkılarıyla yoğun ve doyurucu bir bilimsel program oluşturmak için çalışmalarımıza erkenden başladık. Hem deneyimli hocalarımızın, hem de yaptığı çalışmalarla gelecek için umut vaad eden genç meslektaşlarımızın yer alacağı çok sayıda, konferans, panel, video oturumları, deneyim aktarım sınıfları planladık. Klasik oturumlar dışında klinik ve cerrahi pratiğimizde bizler için çok faydalı olacağını düşündüğümüz olgu tartışmaları ve komplikasyon oturumları ile programı zenginleştirdik. Bunlarla birlikte serbest bildiri ve poster oturumlarının hakettiği değeri bulması ve daha geniş bir katılımcı kitlesi tarafından izlenmesini sağlayacağız. Bizlerle konularında engin tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşacak olan ülkemizin değerli eğitmenlerinin yanısıra çok sayıda davetli yabancı konuklarımız bilimsel programa güç katacaktır. Düzenlediğimiz bilimsel toplantıların en önemli hedef kitlesi genç meslektaşlarımızdır. Bu nedenle, gelenek olduğu üzere, bu kongremizde de uzmanlık öğrencilerimiz kongre kayıtlarını ücretsiz olarak yapabileceklerdir.

Yılın en güzel mevsiminde, Bodrum’da, bilimsel paylaşımlarımızın yanısıra keyifli bir sosyal program ile tüm yıl boyunca yaşadığımız mikrocerrahinin stresli ortamına kısa süreyle de olsa güzel bir ara verme fırsatını bulacağız.

Her açıdan faydalı, doyurucu ve en üst seviyede bir ulusal kongre gerçekleştirmek amacıyla tüm meslektaşlarımızı 24-27 Eylül 2020 tarihinde Bodrum’a davet ediyoruz.


Prof. Dr. Türker Özkan
Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Serhan Tuncer
Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği Başkanı

Geri