7. “KBB’de Dört Mevsim” Kongresi
  
  İzmir
  24-27.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir
TARİH   24-27.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Robotik Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya İzmir Thermal Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kbb-dortmevsim.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarım,

Bilim, sanat ve kültürün bütünleştiği “KBB’de Dört Mevsim” kongresinin yedincisi, 24-27 Eylül 2020’de Kaya İzmir Thermal & Concention Otel’de düzenlenecektir. Etkinliğimiz, İlkbahar-“7. Soluksuz Senfoni” , Yaz-“Baş Boyun & Larengoloji”, Sonbahar-“Otoloji & Nörootoloji” ve Kış-“Rinoloji ve Yüz Plastik” konulu alt başlıkları kapsayacaktır. Cerrahi video sunumlarının yanı sıra muhtelif sanat etkinlikleriyle renklendireceğimiz kongreye sizleri davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duyuyorum.

Kongremiz için önceki yıllardan farklı olarak bolca uygulamalı workshopların da olduğu bilimsel programımızı hazırladık. Bilimsel programımızda önemli ve ilgi çeken konuların yanı sıra, Horlama & Obstrüktif Uyku Apnesi, Rinoloji ve Yüz Plastik, Otoloji & Nörootoloji ve Baş, Boyun & Larengoloji’deki yenilikler ve sık karşılaşılan problemler, olgular ve video gösterimleri eşliğinde tartışılacaktır. Amacımız, sizlere deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş üst düzey bilimsel bir program sunabilmektir. Son gelişmelere ilişkin video konferanslar ve paneller de bu yılki kongremizde yer alacaktır.

25-26-27 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek ve birbirinden değerli caz müzisyenlerinin bulunduğu özel dinletiler, gerçekleştirilecek çeşitli etkinlikler ve atölyelerin yanında Urla’nın köklerinden gelen süprizler eşi benzeri olmayan anlar yaşatacak. Cazı hissetmek, cazın geçmişinde bir yol almak için Urla’da bir gezintiye çıkabileceksiniz. Urla’nın onlarca yıl öncesini soluğunuzda hissettiren havasıyla, kollarını sanata açmış insanlarıyla, bugünü geçmişle anıp anlamlandırarak, soluğumuza cazı katarak ve melodilerin kanatlarına takılarak unutulmayacak bir üç akşama, caza bulanmış sonbahara, ruhunuzun müziğini duyacağınız bir caz festivaline de eşlik edeceğiz.

Kongremizde sergilenecek olan eserlerle ilgilenen ya da sosyal bir amaca katkı sağlamayı arzu eden katılımcılara, bu eserler bir bağış karşılığında takdim edilecektir. Elde edilen gelirin tamamı her yıl olduğu gibi bu yıl da Kanserli Çocuklar Umut Vakfı’na bağışlanacaktır.

Bilim, sanat ve kültürün bütünleştiği, İlkbahar-“7. Soluksuz Senfoni” , Yaz-“Baş Boyun & Larengoloji”, Sonbahar-“Otoloji & Nörootoloji” ve Kış-“Rinoloji ve Yüz Plastik” konulu alt başlıklarıyla, “KBB’de Dört Mevsim” kongremizde buluşmak dileğiyle en içten saygılarımı sunarım.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Murat Karaman

Geri