Kardiyovasküler Akademi Kongresi 2020
  
  Girne / K.K.T.C.
  16-20.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   16-20.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kardiyovasküler Akademi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Elexus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   GenX Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.kvak2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


Kardiyovasküler Akademi Derneği Kongresi 16-20 Eylül 2020 tarihleri arasında Elexus Hotel, Girne , K.K.T.C’de gerçekleşecektir.

“Önce siz, öncü biz” ilkesi ile her sene olduğu gibi bu sene de alanında yetkin ve tecrübeli öğretim üyeleriyle geleceğin anahtarı olarak gördüğümüz siz genç kardiyologları aynı kürsüde buluşturmaya devam ediyoruz. Kardiyovasküler Akademi Derneği Kongresi’nin bu seneki programı önceki seneler ile benzer şekilde kardiyoloji alanındaki en güncel bilgileri içermektedir; bununla beraber gerçek hayatta karşılaşılan ve ihtiyaç duyulan en zorlu konuları da kapsamaktadır. Kongre programında bulunan ve her gün farklı konularda düzenlenen katılımın geniş tutulduğu mini kurslar genç kardiyologların pratik ve doğru bilgilere ulaşmasını kolaylaştıracaktır. ‘Salon konuşsun’ oturumları ile, örnek vakalar ışığında kardiyolojideki gri alanlara hep birlikte tartışarak ışık tutacağız. ‘Uluslararası Genç Akademi Grubu’ ile iki ortak oturum programımızda yer alacaktır. İlgi çeken ‘KazanMac’ yarışmamız ile bu sene de gün boyu bilimsel aktivitelere katılırken kazanmaya devam edeceğiz.

Tüm yenilikleri birlikte şekillendirdiğimiz genç kardiyoloji hekimleri derneğimizin gurur kaynağıdır ve birlikte geleceği aydınlattığımızı düşünüyoruz. Bu bağlamda bu sene de kongremizde, beraber gerçekleştirdiğimiz ve değeri çok yüksek olan ulusal klinik araştırma sonuçlarımız açıklanacaktır.

Özgür ve yaratıcı düşünceler, özgür ortamlarda filizlendiğini bildiğimiz için serbest giyim tarzı ile kongremize katılabilir ve sunum yapabilirsiniz. Sizlerle dinamik, bilimsel gücü yüksek, monotonluktan uzak, aydınlık bir kongrede buluşmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Oktay Ergene
Başkan

Prof. Dr. Ömer Kozan
Onursal Başkan

Prof. Dr. Mehdi Zoghi
Genel Sekreter

Doç Dr Özlem Arıcan Özlük
Kongre Başkanı

Geri