Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması
  
  İstanbul
  8-10.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Eczacılık
YER   İstanbul
TARİH   8-10.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   İstanbul Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   DMR Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://biliminehali.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Dostlarımız,

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 2004 yılında sektörle birlikte dayanışma içerisinde, geleceğe yön verebilecek sosyal, kültürel, eğitimsel ve ekonomik projeler üretmeyi hedefleyen bir misyonla kuruldu.

Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin; ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan “Bütünleştirici Eczacılık”ta olduğuna inanıyoruz.

2018 yılında İstanbul Kongre Merkezinde yaklaşık 8000 kişinin katılımı ile üçüncüsünü gerçeklestirdiğimiz ‘Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ nın dördüncüsü “Bilimsel Eczacılığın” 181. yılında yenilenen yüzü ve bilimsel oturumları ile
‘Uluslararası Bilimin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ olarak 8-9-10 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi (ICC) nde gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin önde gelen Tıp Uzmanlık derneklerinin değerli hocaları, sektörümüzün değerli temsilcileri ile yapılacak doyurucu bilimsel aktivitelerin, eczacılarımızın kariyer gelişimlerine ve sağlık sektörümüzün tüm birimlerine büyük katkılar sağlayacağını düşündüğümüz organizasyonumuza değerli katkı ve katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,

Ecz. Armağan Ener
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Geri