7. Ulusal Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi
  
  İstanbul
  8-9.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   8-9.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü

ETKİNLİK MERKEZİ   İstanbul Medipol Üniversitesi Güney Kampüsü
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   cocukgelisimiok2020.medipol.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler,

7.Çocuk Gelişimi Öğrenci Kongresi bu yıl İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü tarafından üniversitemizin güney yerleşkesinde düzenlenecektir. Türkiye’nin her ilinden Çocuk Gelişimi alanında çalışan çok değerli tüm akademisyenleri ve onların yetiştirmekte olduğu öğrencilerini üniversitemiz yönetimi adına ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

İlki 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen ve bu yıl 7.’si yapılacak olan bu kongrede, sizlere gerek bilimsel gerekse sosyal açıdan verimli bir organizasyon sunmayı hedeflemekteyiz.

Kongremizin teması çocuğun gelişiminde büyülü bir etkisi olan, çocuğun kendini en özgür hissettiği alan olarak tanımlanan ÇOCUK VE OYUN olarak belirlenmiştir. Çocuğun yaşamında oyunun yerini ve önemini vurgulamanın yanı sıra çocuk gelişimciler olarak bizlerin çocuğun sağlıklı gelişimindeki yerine de değineceğimiz çeşitli panel, konferans, atölye çalışmaları, sözlü ve poster bildiriler ile sizlerle paylaşımlarda bulunmaya çalışacağız.

Her türlü bilimsel çalışmayı yürekten destekleyen üniversite yönetimimiz bizlere sevgiyle kucak açmaktadır. Davetimizi ve üniversitemizin misafirperver yaklaşımını kırmayarak kongremize katılmanızı diliyoruz.

Saygılarımla

Prof.Dr. Arzu YÜKSELEN

Geri