1. Uluslararası Protez-Ortez Öğrenci Kongresi
  1st International Prosthetics and Orthotics Student Congress
  Aydın / Didim
  2-4.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Aydın / Didim
TARİH   2-4.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara Üniversitesi ÖRSEM Tesisleri

ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://ortezprotezkongresi.com/#
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak ilkini düzenlediğimiz Uluslararası Protez-Ortez Öğrenci Kongremiz “PROSTETİST-ORTOTİST ADAYLARIN GELECEĞİ ÇİZİLİYOR” teması ile 02-04 Ekim 2020 tarihleri arasında Üniversitemizin ÖRSEM Tesislerinde Aydın/Didim’de gerçekleşecektir. Öğrenci Kongremizin vizyonu; mesleğimizdeki duayen ve Protez-Ortez alanına gönül vermiş büyüklerimizle öğrenci arkadaşlarımızı bir araya getirerek mesleğimizin sorunlarına değinmektir. Çözüm yollarını hep birlikte aramak, mesleğimizin teknolojiyle ve diğer meslek gruplarıyla iletişimini sağlamak, alanda yenilikçi projeleri desteklemek ve giderek önem kazanan Ortotist-Prostetist’lik mesleğinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Alanda lisans ve önlisans öğrencilerimizi bir araya getirecek kongremizde; farklı ve güncel konular alan hocaları tarafından ele alınacak, öğrencilerimiz de okullarında yaptıkları çalışma/araştırmaları ile katılabileceklerdir. Ayrıca bu bilimsel ve sosyal etkinliğin bir marka haline getirilerek Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrenci Kongresi adı altında devam ettirilmesi de hedeflenmektedir.

Fakültemizin imajını ve kalitesini de aktaracağımız kongremizde bu yola gönül vermiş olan Fakülteniz Ortez-Protez Bölümü öğrencilerini ve hocalarını aramızda görmek, sektör temsilcileri ile bir arada olmak bizleri onurlandıracaktır.Saygılarımızla,

Prof.Dr. Serap Alsancak
Kongreden Sorumlu Öğretim Elemanı
Ankara Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Ortez-Protez Bölüm Başkanı

Naşidcan Üner
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı
Ankara Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Ortez-Protez Bölümü Öğrencisi

Geri