Hareket Bozukluklarının Tanı ve Tedavisinde Algoritmik Yaklaşımlar
  Sempozyumu
  
  İzmir / Çeşme
  2-4.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   2-4.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Ilıca Otel

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.parkinson2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılarımız,

Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği olarak iki yılda bir gerçekleştirdiğimiz sempozyumumuzun başlığını bu sene "Hareket Bozukluklarının Tanı ve Tedavisinde Algoritmik Yaklaşımlar" olarak belirledik. Sempozyumu 2-4 Ekim 2020 tarihleri arasında Ilıca Otel, Çeşme' de düzenlemeyi planlıyoruz.

Bildiğiniz gibi tüm hareket bozukluğu hastalıklarında bilimsel birikimimiz büyük bir hızla artıyor. Bu toplantıda da Parkinson hastalığı ve diğer hareket bozukluklarının tedavisinde geldiğimiz son noktayı sizlerle tartışmayı amaçlıyoruz.

Kongre katılımlarının sınırlı olduğunu göz önünde tutarak, bu sempozyumda da yoğun eğitim oturumları yanında, poster ve sözel sunumlar ile katılımın ve bilimsel paylaşımın arttırılmasını hedefliyoruz. Özellikle genç meslektaşlarımıza yönelik destek ve teşvik programları düzenlemeyi planlıyoruz.

İç Anadolu'nun medeniyet başkenti Kapadokya'da, 2020 baharında hep beraber tazelenmek ve görüşmek, bilimsel açıdan dopdolu ve keyifli bir zaman geçirmek dileğiyle hepinizi sempozyumumuza davet ediyoruz..

Parkinson Hastalığı Derneği Yönetim Kurulu adına
Prof. Dr. Raif Çakmur

Geri