Uluslararası Katılımlı 17. Ulusal Rejyonal Anestezi Kongresi
  
  İstanbul
  1-3.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   1-3.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Rejyonal Anestezi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dalya Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.radkon2020.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarım,

RAD yönetim kurulu ve kongre organizasyon komitesi olarak, 01 - 03 Ekim 2020 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan Uluslararası katılımlı 17. Ulusal Rejyonal Anestezi Kongresi “RADKON 2020”ye sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

“Güvenli Gelecek” teması ile hazırladığımız bilimsel programımız sayesinde Rejyonal Anestezide ki temel bilgilerimizi gözden geçirirken en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sizlerle paylaşma imkanı bulacağız. Derneğimizin temel amacının eğitim olduğunun farkındalığı ile RADKON 2020’de, ulusal ve uluslararası uzmanlar ile yarının uzmanlarını buluşturmayı hedefliyoruz. Uluslararası katılımın da hedeflendiği ulusal kongremize yurtdışından alanında uzman 6 meslektaşımızın katılımını hedeflemekteyiz. İlk kez düzenleyeceğimiz Anestezi Asistanları için Rejyonal Anestezi Kampının, temelinden öğrenmeliyim diyenler için Kadavra Kursunun, klinik yaklaşımları uzmanından görmek için Klinik Kursların katılımcılar için yararlı olacağını umut ediyoruz.

Kıtaların birleştiği bu tarihi şehirde RADKON 2020; günümüzün ve yarının uzmanlarının bilgi ve becerilerini arttırıp tazelediği, sosyal etkinlikleri ve paylaşımları ile unutulmayacak bir kongre olacaktır.

İstanbul’u dinliyorum, gözlerim kapalı
Önce hafiften bir rüzgar esiyor;
Yavaş yavaş sallanıyor
Yapraklar, ağaçlarda;
Uzaklarda, çok uzaklarda,
Sucuların hiç durmayan çıngırakları
İstanbul’u dinliyorum, gözlerim kapalı

Orhan Veli Kanık

İlkbaharın en güzel günlerinde, bilimsel ve sosyal olarak zengin, keyifli ve yararlı bir toplantı için tüm meslektaşlarımızı kongremize davet ediyoruz.

Geri