İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği 12. Kongresi
  
  Bolu / Abanbt
  1-4.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bolu / Abanbt
TARİH   1-4.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Abant Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   K2 Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.istanbulkbb2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği tarafından organize edilen İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği 12. Kongresi 1-4 Ekim 2020 tarihlerinde Abant Palace Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Ülkemizde KBB – BBC bilim dalının ulaştığı yüksek düzeyin daha da ileriye taşınmasında bilgilerin bilimsel bir platformda tartışılması yadsınamaz bir gerçektir. Bu ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı son derece önemlidir. Birçok panel, yuvarlak masa ve bildiri oturumları, konferanslar ve workshop’ların yer alacağı bir bilimsel program hazırlanmaktadır. Teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dalımızla ilgili endüstri temsilcileri sizler için çok güzel sürprizler planlamaktadırlar.

Kulak Burun Boğaz hekimlerinin ve bilim dalına gönül veren tüm dostlarımızın buluştuğu bu şöleni sizlerle birlikte tekrarlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Bilim ve teknoloji birlikteliğinin en başarılı ve çarpıcı örneğini beraber gerçekleştirmek üzere 1-4 Ekim 2020’de Abant’ta buluşmak üzere saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Nazım Korkut
İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği Başkanı


Geri