UKMK 2020 14. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi
  
  Konya
  1-5.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   Konya
TARİH   1-5.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ukmk2020.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşım,14. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK2020), 1-5 Eylül 2020 tarihlerinde, Konya Teknik Üniversitesi, Gelişim Yerleşkesi Kongre Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

UKMK, kimya mühendisliği alanında bilimsel araştırmaların ve endüstriyel gelişmelerin paylaşıldığı, tüm akademisyen, araştırmacı ve sanayicileri kucaklayan yapısından dolayı ülkemizde bu alandaki en önemli etkinlik özelliğine sahiptir.

UKMK2020’de, kimya mühendisliğinin geleceği, eğitim ve iş hayatındaki sorunların tartışılması, çözüm önerilerinin üretilmesi, yeni araştırma ortaklıklarının kurulması, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla geniş katılımlı ve sektörel etkileri yönünden çok faydalı bir organizasyon olması amaçlanmaktadır.

Topraklarında kök salmış olan Çatalhöyükten, Hititlere, Selçukludan, Karamanoğullarına ve Osmanlıya kadar bağrında filizlenen medeniyetlere ev sahipliği yapmış, geçmişi bugünü ve yarını bir arada bulunduran, ülkemizde doğal güzellikleri ile tarihi yapılar bakımından görülmesi gereken şehirleri arasında yer alan Mevlana şehri Konya’da sizleri misafir etmeyi istiyoruz. Konya Teknik Üniversitesi, Kimya Mühendisliği Bölümü olarak siz değerli meslektaşlarımızı en güzel şekilde ağırlamak için çalışmaktayız.

UKMK2020'de bilim kurulunca kabul edilen farklı konulardaki sözlü bildiri sunumları yanında poster sergileri ile alanında uzman davetli konuşmacıların sunumlarına yer verilecektir. Yoğun çalışma ortamından kısa bir süreliğine uzaklaşarak kongre süresince bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etme, alanındaki yeni kişilerle tanışma fırsatı, yeni bir şehir ve üniversite görme imkânı bulacak olan katılımcıların verimli ve eğlenceli zaman geçireceklerine inanmaktayız. Bu hedefle kimya mühendisliği alanında faaliyet gösteren sektör temsilcileri, ilgili kurum ve kuruluşlar, bilim insanları, araştırmacılar ve genç mühendis adayları ile beraber Konya’da düzenlenecek olan 14. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi’ne katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.14. UKMK Düzenleme Kurulu adına;


Prof. Dr. Mustafa KARAMAN
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Mustafa Esen MARTI
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Özlem GÖKDOĞAN ŞAHİN
Kongre Başkanı

Geri