10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi
  
  ONLINE
  27-28.HAZİRAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   27-28.HAZİRAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Avrasya Üroonkoloji Derneği
-Türk Tıbbi Onkoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://eua20.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sevgili Arkadaşlar,

Tüm insanlığın zor günler yaşadığı bir dönemden geçiyoruz. COVID19 pandemisi can yakıyor. Ülkemizin bunu en az hasarla atlatabilmesi için herkes seferber. Alınan bu tedbirlere paralel olarak, 25-28 Haziran 2020’de Şanlıurfa-Göbeklitepe’de gerçekleştireceğimiz kongremizle ilgili de bazı yapısal değişikliklere gitmeye karar verdik.

Her zorluğun arkasında şüphesiz bir kolaylık vardır. Zor zamanlar daima beraberinde yaratıcı ve cesur çabaları doğurmuş, bilimin ilerleyişi için yeni yolları ortaya çıkarmıştır. Biz de zor günlerin sonunda daha güzel bir geleceğin kapısını aralayacağımıza emin olarak güçlü, moralli ve her zamankinden daha fazla birlik ve dayanışma içindeyiz. Bu nedenle 25–28 Haziran 2020 tarihlerinde planladığımız kongremizden vazgeçmiyoruz. Fiziksel şartlar bu sefer bir araya gelmemize müsaade etmese de, kongremizi 27–28 Haziran 2020 tarihlerinde “Online Kongre” olarak gerçekleştireceğiz. Bilimsel program ve organizasyon için her zamankinden daha çok çalışarak, içinde canlı online konferans ve paneller, interaktif posterler, vakalar ve forumların yer aldığı güçlü bir “Online Kongre” formatı oluşturuyoruz. Kongremizle ilgili yeni bilgileri ve programı çok kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız.

Sizleri de hastanenizden ve evinizden ayrılmadan katılacağınız 10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi’ne bekliyoruz. Konuşacağımız çok şey olacak.

Size, alienize, tüm üroloji ve onkoloji camiamıza sağlık ve aydınlık bir gelecek temennisiyle saygılar sunuyoruz.

Nisan 2020

Prof. Dr. Selami Albayrak
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Asıf Yıldırım
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. A. Erdem Canda
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Prof. Dr. Timuçin Çil
10. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Geri