1. İnovatif Hemşirelik Öğrencileri Sempozyumu
  
  İstanbul
  21-23.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   21-23.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -İnovatif Hemşirelik Derneği |
-T.C. Sağlık Bakanlığı
-Sağlık Bilimleri Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Otel

ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.inovatifhemsirelik.org/?p=davet_ogrenci
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Öğrencilerimiz;


Hemşireler hizmet sunumlarında etkin ve istendik sonuçları yakalayabilmek için sürekli değişime ayak uydurmak ve inovasyon sürecini hizmetlerine entegre etmek zorundadırlar. Hemşirelik eğitiminin en temel yapı taşlarından birisi de bireylerde yaratıcılığı geliştirmektir. Mesleki eğitimin ilk basamağında hemşirelik öğrencilerine ilk öğretilen ilkelerden biri de “Hemşire Yaratıcıdır” yaklaşımıdır. Değişen sağlık bakım gereksinimleri dikkate alındığında hemşirelik yaratıcı, araştırıcı, bilgiye ulaşan, bilgi üreten ve bilgiyi kullanabilen meslek üyelerine ihtiyaç duymaktadır.


2012 yılından itibaren hemşirelik hizmet sunumlarında etkin ve istendik sonuçları yakalayabilmek, sürekli değişime ayak uydurmak ve inovasyon sürecini hizmetlerimize entegre etmek amacıyla inovasyon çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Hemşirelikte inovasyon sürecinin önemi dahilinde planladığımız "2. Uluslararası İnovatif Hemşirelik Kongresi”ni 16-18 Haziran 2020 tarihinde İstanbul, Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'de yapmayı planlıyoruz. Bu yıl kongremizde bir ilk olarak 1. İnovatif Hemşirelik Öğrencileri Sempozyumu'nu da öğrencilerimizin katkı ve katılımları ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Sempozyumumuzda öğrencilerimizin inovatif buluşlarıyla katılabilecekleri yarışmamızla birlikte alanında etkin hocalarımızın ve sizlerin sunumları ile bilimsel bir şölen yaşatmayı hedefliyoruz. Sempozyumumuza katılımınız bizleri onurlandıracaktır.


Sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Öğr. Üyesi Yeliz DOĞAN MERİH
Dernek ve Kongre Başkanı

Prof. Dr. Merdiye ŞENDİR
Kongre Başkanı

Geri