2. Uluslararası İnovatif Hemşirelik Kongresi
 
  2nd International Innovative Nursing Congress
  İstanbul
  21-23.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   İstanbul
TARİH   21-23.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -İnovatif Hemşirelik Derneği |
-T.C. Sağlık Bakanlığı
-Sağlık Bilimleri Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Otel

ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.inovatifhemsirelik.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,


Farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek ve uygulamak olarak tanımlanan inovasyon terimi, artık her alanda sık duyduğumuz terimler arasında yer alıyor. Hemşirelikte inovasyon sürecinin başlatılmasının temel basamaklarını; fırsat yaratmak, motivasyonu sağlamak, yol gösterici süreçleri desteklemek ve süreci cazip hale getirecek modeller ortaya çıkarmak oluşturur. 2012 yılından itibaren hemşirelik hizmet sunumlarında etkin ve istendik sonuçları yakalayabilmek, sürekli değişime ayak uydurmak ve inovasyon sürecini hizmetlerimize entegre etmek amacıyla inovasyon çalışmalarımızı yürütmekteyiz. 2018 yılında da hemşirelikteki 6 yıllık inovasyon deneyimlerimizi 4-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul, Hilton Kozyatağı Otel’de gerçekleştirdiğimiz "1. Uluslararası İnovatif Hemşirelik Kongresi" ile taçlandırdık. Kongreye hem yurtdışından hem de ülkemizden birçok sağlık profesyonelinin yanında Sağlık Bakanlığı yöneticileri, Üniversite yöneticileri, Sağlık Müdürlüğü yöneticileri, STK yöneticileri, akademisyenlerin ve öğrencilerin yer aldığı 300'ün üzerinde katılım ve inovasyon yarışmamıza 275 inovatif ürünle meslektaşlarımızın katılımı sağlandı.


Bir sonraki toplantımız olan “2. Uluslararası İnovatif Hemşirelik Kongresi”ni 16-18 Haziran 2020 tarihinde İstanbul, Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'de yapmayı planlıyoruz. Bu yıl kongremizde bir ilk olarak 1. İnovatif Hemşirelik Öğrencileri Sempozyumu'nu da öğrencilerimizin katkı ve katılımları ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

En güncel, yenilikçi ve farkındalığın arttırılmasına yönelik multidisipliner bir organizasyonla hazırladığımız kongre programını sizlerle paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kongremizde meslektaşlarımızın, öğrencilerimizin inovatif buluşlarıyla katılabilecekleri yarışmamızla birlikte alanında etkin hocalarımızın sunumları ile bilimsel bir şölen yaşatmayı hedefliyoruz. Kongremize katılımınız bizleri onurlandıracaktır.


Sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Öğr. Üyesi Yeliz DOĞAN MERİH
Dernek ve Kongre Başkanı

Prof. Dr. Merdiye ŞENDİR
Kongre Başkanı

Geri