KLİNİK-KON 2020 2. Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi
  
  Antalya / Belek
  14-17.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Antalya / Belek
TARİH   14-17.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sağlıkta Kalite ve Mesleki Gelişim Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Megilis Girit Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.klinikkon.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım,

''2. Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi'' ( KLİNİK-KON 2020 ) 31 Mayıs - 03 Haziran 2020 tarihleri arasında Susesi Luxury Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 2. sini düzenleyeceğimiz Kongremizde, "dayanışma, gönüllülük, yardımlaşma, özveri ve daha güzel bir dünya" düşüncesi ile yola çıkan deneyimli bilim insanları ile beraber, İç hastalığı kliniklerinde sık karşılaştığımız dahili, akut ve kronik hastalıklara, güncel klinik yaklaşımlar, klinik deneyimler ve zengin olgu örnekleri içeren konularla sunumlarımız zenginlenecektir.


Kongre konuları bilimsel kurulu tarafından titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuş olup, kongre programında ayrı disiplinlerin güncel tedavi gelişmelerini multidisipliner bir yaklaşımla interaktif olarak ele alacağız.

Sahada görev yapan her meslektaşımın bilimsel programdaki her oturum başlığı ile ilgili deneyimlerini ve tanı-tedavi yaklaşımlarını interaktif olarak / olgu sunumları ile paylaşmalarının konu başlıklarını sağlamlaştıracağı ve toplantının daha verimli geçmesini sağlayacağı kanaatindeyiz.

Keyifli ve verimli vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,


Kongre Başkanı Prof.Dr. Mustafa ARAZ

Kongre Eş Başkanı Prof.Dr.Vahap OKAN

Geri