Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongresi
  
  Rize
  23-24.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Rize
TARİH   23-24.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi
-Rize Aile Hekimleri Derneği
-Acil Tıp Uzmanları Derneği
-Trabzon Aile Hekimleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniv. Tıp Fakültesi
Klinik Simülasyon Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kliniksimulasyonkongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


Aile hekimleri ve acil hekimlerine yönelik düzenlediğimiz üç boyutlu bir eğitim olan " Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongresi " ile karşınızdayız. Aile Sağlığı Merkezlerinde aile hekimlerinin ve acil servislerde acil hekimlerinin karşılaşabileceği acil durumlara karşı neler yapılması gerektiğini Klinik Simülasyon Merkezlerinde robotlar ve maketler üzerinden birebir pratik uygulama yaparak vereceğimiz eğitimin, ömür boyu kalıcı bir eğitim olacağını düşünüyoruz. Ayrıca aile hekimlerinin aile sağlığı merkezlerinde, acil hekimlerinin acil servislerde karşılaşacağı en sık hastalıklara karşı oluşturacağımız sanal hasta senaryolarıyla, aile hekimlerinin ve acil hekimlerinin pratik ve teorik becerilerine de katkı sağlayacağımızı umuyoruz. Kongremizde kalabalık salonlar yerine daha küçük gruplar halinde, istasyon çalışmaları şeklinde birebir eğitim modelini uygulayacağız. Bu şekilde vereceğimiz eğitimin daha yararlı ve kalıcı olacağını düşünüyoruz.

Aile Hekimliği Klinik Simülasyon Kongremizin ilkini 23-24 Ekim 2020 tarihleri arasında Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Simülasyon Merkezinde düzenleyeceğiz.

Trabzon Aile Hekimleri Derneği (TRAHED), Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Simülasyon Merkezi, Rize Aile Hekimleri Derneği (RAHED) ve Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından ortaklaşa düzenlediğimiz kongremize tüm aile hekimlerimizi davet ediyoruz.

Saygılarımızla


Kongre Başkanları

Dr. Hakan UZUN
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Cüneyt ARDIÇ
Kongre Başkanı

Geri