Fetal Tıp ve Prenatal Tanı Kongresi
  
  ONLINE
  11-13.HAZİRAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   11-13.HAZİRAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://tmftpfetaltip2020.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği kurulduğu günden bu yana düzenlemiş olduğu bilimsel toplantılarda güncel konuları ele almış ve meslektaşlarımızın bilgi ve becerilerini artırarak günlük uygulamalarda sık karşılaşılan sorunları çözmelerinde yardımcı olmaya çalışmıştır.

İşte bu anlayışla sizleri yeni bir toplantıya davet etmenin gururunu yaşıyoruz. Derneğimizin “Fetal Tıp ve Prenatal Tanı Kongresi'ni 11-13 Haziran 2020 tarihinde, Wyndham Hotel, Ankara’da düzenlemeyi planladığı toplantıya katılımınızı bekliyoruz. Toplantının amacı Kadın Hastalıkları ve Doğum hekimlerini ve prenatal tanıda vazgeçilmez olan Genetik Hastalıkları uzmanlarını bir araya getirerek sorunları tartışmak ve uygulamalarda daha doğru ve güncel yaklaşımların sergilenmesine yardımcı olabilmektir. Toplantıyı hem Kadın Doğum uzmanlarının, hem de Genetik uzmanlarının prenatal tanıda kullanılan tetkik ve teknikleri her boyutu ile tartışacakları ve birbirlerini daha iyi anlayabilecekleri bir formatta düzenlemeye çalıştık.

TMFTP Fetal Tıp Prenatal Tanı Subgrubu adına 11-13 Haziran 2020’de Ankara’da buluşmak ümidi ile sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Prof. Dr. Acar KOÇ
Fetal Tıp & Prenatal Tanı Subgrup Başkanı

Prof. Dr. Şevki ÇELEN
Fetal Tıp & Prenatal Tanı Subgrup Başkanı

Geri