Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi
  
  Girne / K.K.T.C.
  30.KASIM-2.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   30.KASIM-2.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Hatay Aile Hekimleri Derneği
-Diyarbakır Aile Hekimleri Derneği
-Mardin Aile Hekimleri Derneği
-Adıyaman Aile Hekimleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Merit Crystal Cove Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Net Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.guneyaile.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye’de 15. yılına giren aile hekimliği, dünya üzerinde ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe önem kazanmaktadır. Biz de güney illeri olarak düzenleyeceğimiz "Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi" ile bilimin ışığını ve samimiyetimizin sıcaklığını bir güneş gibi size yansıtmak amacıyla 30 Kasım - 3 Aralık 2020 tarihleri arasında Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel / Girne’de gerçekleştireceğimiz "GAHKON 2020"de bir arada olmak isteriz.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken; konferans, panel, poster, tartışmalı oturumlar, bildiriler ve aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

Alanında önde gelen akademisyenlerin bulunduğu ve içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan GAHEKON 2020'de sizleri de aramızda görmekten sevinç duyacağız.

Tüm aile hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük deneyimlerimizi, zorluklarımızı ve başarılarımızı paylaşacağımız, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissederken; sizlerle bir arada olmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre Başkanı

Dr. Kadir Can Tuncel
Kongre Genel Sekreteri

Geri