15. Ulusal Viral Hepatit Kongresi
  
  Malatya
  10-13.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Malatya
TARİH   10-13.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Viral Hepatitle Savaşım Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Mövenpick Malatya Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ConPlus Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.vhsd2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Derneğimizin 30. yılında düzenleyeceğimiz XV. Ulusal Viral Hepatit Kongresi sizlerin katılımıyla 10 - 13 Eylül 2020 tarihleri arasında Malatya’da düzenlenecektir. Viral Hepatitle Savaşım Derneği; multidisipliner yaklaşıma gösterdiği özenle viral hepatite gönül vermiş farklı bilim dallarından pek çok hekimin üyesi olduğu bir dernektir. Düzenlediği kongreler de hepatitlerin her yönüyle, değişik açıdan tartışıldığı bir bilim ziyafeti şeklinde geçmektedir.

Bilimsel kaliteyi artırmak ve hepatit alanındaki güncel gelişmeleri paylaşabilmek için iki yılda bir yapılan kongremizin, ulusal ve uluslararası konuşmacıları ile bu yıl da hepatit tanı, tedavi ve izlemindeki sorunlu konuların yoğun bir şekilde tartışılacağı bir ortam oluşturmasını arzulamaktayız. Bu interaktif ortam, gerek bildirileriniz ve gerekse toplantılar sırasındaki katkılarınız ile zenginleşecektir.

Bilimsel zenginliğinin yanı sıra sosyal etkinlikleri ile de, 2020 yılı kongremizin unutulmazlarınız arasında yerini almasını hedeflemekteyiz.

Düzenleme kurulu adına sizlere şimdiden XV. Ulusal Viral Hepatit Kongresi'ne katkılarınız için teşekkür ediyor, derneğimizin 30. yılında gerçekleştireceğimiz 15. kongremizde buluşacağımız günlerin heyecanı içinde sağlıklı günler diliyoruz.Prof. Dr. Fehmi TABAK
Dernek ve Kongre Başkanı

Geri