15. Ege Dermatoloji Günleri
  
  İzmir / Çeşme
  26-30.MAYIS,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   26-30.MAYIS.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Adnan Menderes Üniv. Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları AD
-Türkiye Dermatoveneroloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Çeşme Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Z Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   egedermatoloji2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Dermatoveneroloji Derneği desteği ile düzenlenen “Ege Dermatoloji Günleri’’nin onbeşincisine 2021 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı olarak ev sahipliği yapacak olmanın gururu ve coşkusu içindeyiz. Dermatolojiye gönül veren tüm katılımcılarımızı bir kez daha mavi ve yeşil renklerin en güzel tonlarının Ege insanı sıcaklığı ile harmanlandığı yöremizin cennet köşelerinden Çeşme’de 26-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Sheraton Çeşme Otel ve Kongre Merkezi’nde ağırlamak bizleri onurlandıracaktır.

Hedefimiz bilimsel ve sosyal içeriği zengin, günümüzde her zamankinden de fazla gereksinim duyduğumuz meslektaşlar arası dayanışma ve birliktelik duygusunu tattıracak bir etkinlik yaşatabilmektedir. Geliniz hep birlikte Çeşme’de bilim ve dostluk rüzgarı estirelim!

Bilimsel programımızda hem dermatoloji dünyasına yeni adım atan genç meslektaşlarımıza hem de bu yolda yıllarca emek vermiş olan deneyimli dermatologlara yönelik sunumlar hedefledik. Ana konularımız akne, atopik dermatit ve diğer allerjik deri hastalıkları, psoriasis, saç ve tırnak hastalıkları, deri yaşlanması, kozmetoloji, girişimsel dermatoloji, fototerapi ve lazer uygulamaları dermatoonkoloji, otoimmun dermatozlar, veneroloji, enfeksiyoz dermatozlar, dermatolojide yeni ilaçlar ve endikasyon dışı kullanımlardır.

Gelenekselleşen Ege Dermatoloji Günlerimize katılımınız ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Ekin ŞAVK
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Ali Tahsin GÜNEŞ
Türkiye Dermatoveneroloji Derneği Başkanı

Geri