UTSAK 2020 3. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi
 
 
  3rd International Medicine and Health Sciences Researches Congress
  Ankara
  13-14.MART,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Ankara
TARİH   13-14.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Intrenational Vision University
-Keçiören Belediyesi

ETKİNLİK MERKEZİ  
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.utsakcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştımacılar,

Intrenational Vision University işbirliği ve Keçiören Belediyesi'nin katkılarıyla 13 – 14 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara’da 3. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi’ni (UTSAK) düzenlemeyi planlamış bulunmaktayız.

UTSAK CONGRESS olarak daha once Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova, Bandırma ve Şanlıurfa olduğu gibi bu kongrede de Tıp ve Sağlık bilimlerinin her alanında tebliğler kabul edilebilecek (sözlü ve poster sunum), kongrede müzakere edilecek, bilim insanları çalışmalarını değerlendirecek ve sunulan tebliğlerin özetleri Özet Kitabında, bildiri tam metinleri de Bildiri kitabında veya Uluslararası statü şartlarını sağlamış bir yaınevinde (adı daha sonra yazzılacaktır) Kitapta Bölüm olarak yayınlanacaktır.

3. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi’nde (UTSAK) bildiriler Türkçe ve İngilizce sunulabilir.

Kongrede Tıp ve Sağlık Bilimlerinin tüm alt dallarında tebliğ müracaatı yapılabilmektedir. Bilim kurulu tarafından kabul edilen tebliğler, kongre programında yer alacaktır.

Kongre, son yayınlanan Akademik teşvik krtiterleri hariç, akademik tüm yükselmeler ve işlemlerin tamamında geçerlidir. Bu nedenle kongrede sunulan tebliğler, katılımcının talebine göre ISBN numaralı olamak üzere Bildiri kitabı veya hakem sürecinden geçirilerek uluslararası şartları haiz bir yayınevinde (adı daha soınra bildirilecektir) Kitapta Bölüm olarak yayınlanacaktır.

Kongre, iki gün sürecektir. İlk iki gün tebliğler sunulacak ve ikinci gün akşam düzenlenecek olan Gala gecesi ile son bulacaktır.

Sizleri, 13 – 14 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan kongreye davet ediyoruz.

Geri