2. Multidisipliner Nörodejenerasyon Kongresi
 
  2nd Multidisciplinary Neurodegeneration Congress
  İstanbul
  6-7.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   6-7.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Üsküdar Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Üsküdar Üniv. Merkez Kampüs Nermin Tarhan
Konferans Salonu
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://mnk.uskudar.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarım,

13 Mart - 14 Mart 2020 tarihleri arasında Üsküdar Üniversitesi, 2. Multidisipliner Nörodejenerasyon Kongresi'ne sizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongremizde Prof.Dr. Marek Marsel Mesulam (Northwestern University) ve Prof. Dr. Scott T Brady (University of Illinois at Chicago) Açılış konferansları ile bizi onurlandıracaklar. Nörodejenerasyon; Nöroloji, psikiyatri, farmakoloji, fizyoloji, anatomi, moleküler biyoloji ve genetik, biyoinformatik, biyomühendislik alanlarında araştırmacıların katılacağı multidisipliner bir yaklaşımla ele alınacak. Nörodejeneratif hastalıkların tanı ve tedavisi üzerine klinik, in vivo, in vitro ve mühendislik çalışmaları bu alanda önde gelen bilim insanları tarafından konferans ve panellerde ele alınacak. Poster sunumları sergi alanlarında sunulacak. Üç sözlü ve 3 poster bildirisine ödül belgesi verilecektir. Tüm bildiri özetleri Journal of Neurobehavioral Sciences dergisinde yayınlanacaktır. Kongrenin, tüm katılımcılara bilimsel etkileşimler için fırsatlar sunacağını umuyoruz.

Organizasyon Komitesi adına, bu alanda bilim insanlarımızı 2. Multidisipliner Nörodejenerasyon Kongresi'ne katılmaya davet ediyor ve 13 Mart - 14 Mart 2020 tarihleri arasında Üsküdar Üniversitesi'nde bekliyoruz!

Saygılarımla,

Belkıs Atasever Arslan
Kongre Başkanı

Geri