16. Artroplasti Kış Toplantısı
  
  Bursa / Uludağ
  12-15.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   12-15.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kalça Diz Artroplasti Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Karinna Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kis2020.artroplasti.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

15 yıldan beri devamlı olarak düzenlemekte olduğumuz artroplasti kış toplantımız bu defa Bursa Uludağ' da 12-15 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenecektir. Artroplasti alanında uzman davetli konuşmacılarımızın katılımına ek olarak yine ülkemizin çeşitli bölgelerinden artroplasti deneyimlerinin paylaşılacağı bir toplantı programı hazırladık.

Diz ve kalça primer artroplastileri, revizyon cerrahileri, sıra dışı olgularda yaklaşımlar, ''siz olsanız nasıl yapardınız'' oturumları ve tartışmalı panellerin yer alacağı programın doyurucu olacağına inanıyoruz . Ayrıca bu bilimsel programın sosyal aktiviteler ile daha da renklendirilmesi planlanmış ve toplantı akışı buna uygun hale getirilmiştir.

Kalça Diz Artroplasti Derneği çatısı altında iki yılda bir gerçekleştirilen ve bu sene Uludağ Karinna Otel'de gerçekleştirilecek olan 16. Artroplasti Kış Toplantısına siz değerli meslektaşlarımızı davet ediyoruz. Konuşmacı ve tartışmalı oturumlarda yer almak isteyen meslektaşlarımız için derneğimizin iletişim bilgileri internet sitemizde yer almaktadır.

Saygılarımla.

Kalça Diz Artroplasti Derneği Yönetim Kurulu adına,
Prof. Dr. Bülent Atilla


Geri