4. İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı
  
  Ankara
  11-15.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   11-15.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Teletıp ve Eğitim Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Wyndham Ankara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Diamed Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.calistay2020.infeksiyondunyasi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
İlk kez 2014 yılında Dr. Mustafa Aydın Çevik anısına düzenlenmeye başlanan, yıllar içinde yüksek bilimsel düzeyi ve kullandığı farklı toplantı biçimleriyle saygın uzmanlık derneklerimizin diğer kaliteli kongre ve toplantıları arasında kendine yer edinen İnfeksiyon Dünyası Çalıştayı’nın dördüncüsünü 11-15 Mart 2020’de Ankara’da gerçekleştirecek olmanın sevinci ve heyecanını yaşıyoruz.

Amacımız dünyadaki son bilimsel gelişmeleri tartışma şansı yakalamak ve aynı zamanda günlük hekimlik pratiğimizde karşılaştığımız ülkemiz ve bölgelerimize ait sorunlara çözüm olanağı yaratmak oldu. Bilimsel programımızı, sonsuz bir deniz olan infeksiyon hastalıklarının her noktasına değinmek yerine, hepimizi öncelikle ilgilendiren güncel hastalık ve sorunlara odaklanacak şekilde planladık.

Çalıştayı daha öncekilerde olduğu gibi aktif katılımlı, bol tartışmalı, diğer bir deyişle doyurucu ve keyifli olacak şekilde düzenlemeye çaba göstereceğiz. Bu nedenle alanında söz sahibi isimlerin bilgi ve birikimlerini aktarırken camiamıza yeni katılanlarımızın bile düşünce ve önerilerini paylaşabileceği ortamlar yaratmayı hedefledik. İlk kez uygulanacak olan bu oturumlara "ZİRVE" ismini uygun gördük.

Diğer bir hedefimiz ise camiamızın deneyimli isimlerini ve dinamik genç meslektaşlarımızı bir araya getirerek ülkemize katkı sağlayacak ve uluslararası düzeyde ses getirecek ortak projelerin planlanmasına zemin hazırlamak oldu.

Birlikte daha güçlü olacağımız inancı ile ayrım yapmadan herkesi kucaklayan çalıştayımızda görüşmek üzere.

ÇALIŞTAY BAŞKANLARI
Prof. Dr. Kenan HIZEL
Prof. Dr. Yeşim TAŞOVA

Geri