Erciyes Dermatoloji Zirvesi 2020
  
  Kayseri
  5-7.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Kayseri
TARİH   5-7.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Radisson Blu Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Medya Maus Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.edz2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım

Zirvesi bulutlara ulaşan Erciyes Dağı, Mimar Sinan gibi ustalara ilham kaynağı olduğu gibi; tüm İç Anadolu insanına da tüm sosyal alanlarda zirveye ulaşma hedefi, azmi ve cesareti vermiştir.

Bizler bu duygu ve dinamiklerle dermatoloji alanında da zirveyi bu büyük dağın eteklerinde gerçekleştirmek istedik. 5 – 7 Mart tarihleri arasında Kayseri Radisson Blu otelde gerçekleşecek olan Erciyes Dermatoloji Zirvesi’nde tanı ve tedavideki son gelişmelerin aktarılacağı, konuların inceleneceği, birlikte tartışılacağı ve tüm soruların aydınlatılacağı bilimsel bir ortam yaratmayı amaçladık.

Geçmişi bin yıllar öncesine dayanan Kayseri’ nin tarihi ve doğal güzelliklerinin de gözlemleneceğini umduğumuz zirvede Erciyes Dağı’nın da ihtişamına ve imkanlarına tanık olacağız. Erciyes Dağı’na yakın hisseden veya yolu bir şekilde buradan geçmiş olan dostlarımızın da anılarını tazeleyeceği bir toplantı olacağını umut ediyoruz.

Dermatolojik bilgilerimizi paylaşacağımız zirveye katılımınız bizi yüreklendirecek en önemli unsurdur. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu günümüzde dermatolojideki yeniliklerin ve gelişmelerin tartışılacağı, mesleğimize sahip çıkma ve hakkını vererek yapma konusunda bize güç katacağına inandığımız Erciyes Dermatoloji Zirvesi’nde buluşmak üzere sizleri Mart 2020 de Kayseri’ye davet ediyoruz.

Geri