1. Uluslararası 3. Ulusal Veteriner At Bilimleri Kongresi
  
  Ankara
  4-7.MART,2020
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   4-7.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Atlı Spor Topluluğu

ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara Üniversitesi Satı Baran Konferans Salonu
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.veterineratbilimleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Atlı Spor Topluluğu olarak 4-5-6-7 Mart 2020 tarihlerinde üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Veteriner At Bilimleri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Hakemli olacak kongremizde, ulusal ve uluslararası katılım sağlayacak alanında uzman veteriner hekimler, antrenörler ve jokeyler ile at hekimliği üzerine kendini geliştirmek isteyen veteriner hekimliği öğrencileri, veteriner hekimler ve atçılığın çeşitli alanlarıyla ilgilenen insanları akademik bir platformda buluşturmayı amaçlamaktayız.

At hekimliğine yönelik bilimsel sunumlar ile at sağlığı ve atlı sporlar hakkında en güncel yaklaşımların paylaşılacağı ve teşvik edileceği; sektörel anlamda atçılığın bugünü ve geleceğinin konuşulacağı keyifli, bilgi dolu bir atmosfer sizleri bekliyor. Uygulamalı eğitimler, veteriner hekimliği öğrencilerine klinik becerilerini geliştirme imkanı sağlarken veteriner hekimler yeni teknikler ile mesleki tecrübelerini arttırma fırsatı elde edecektir. 3 gün bilimsel programın ve 1 gün sosyal programın süreceği kongremizde 7 Mart günü Anıtkabir'e, müzelere ve çeşitli atçılık merkezlerine ziyaret planlanmaktadır Ayrıca ülkemizdeki her fakülteden ortak mesleki amaç için bir araya gelen Veteriner Fakültesi öğrencileri tanışma, mesleki vizyonlarını şekillendirme, sosyal vakit geçirme için uygun bir ortam bulacaktır. 25 farklı teorik sunum, camianın tanınmış isimleri ile katılımcıların fikir paylaşımını sağlayacak söyleşiler ve uygulamalı eğitimlerin yer aldığı kongremizde, en yüksek standartta öğrenme ve bilimsel farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Kongre ekibimizin özverili çalışması ve her zaman yanımızda olan sponsorlarımızın desteğiyle ortaya çıkardığımız etkinliğimizin atçılık dünyasına önemli katkılar sağlamasını diliyoruz. Sizleri I. Uluslararası III. Ulusal Veteriner At Bilimleri Kongresi’nde aramızda görmekten onur duyacağız. Kongremize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz. Mart'ta Ankara’da görüşmek dileğiyle..

Geri