15. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Kış Kongresi
  
  Bursa / Uludağ
  2-4.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   2-4.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniv. Tıp Fakültesi Jinekoloji ve Obstetrik AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Yazıcı Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://uludagkadindogum2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Biliyoruz kongre sayısı çok arttı, hangisine gideceğimizi şaşırmış durumdayız. Her kongrede mutlaka çok şey öğreniliyor, mesleki hayatımıza çok şey katılıyor.

Biz Uludağ Kongresini yapmaya başladığımız 1994 yılından itibaren çok şey değişti. Bilgiye ulaşmak o zaman çok kolay değildi. Hayatımızda internet yoktu. Bilgiye toplu ulaşmak, bu bilimsel olarak önde olan hocaları dinlemek çok şey öğretiyordu ama zaman değişti. Artık bilgi bir tuş uzaklığımızda ve her bilgiye çok kolay ulaşabiliyoruz. Bu nedenle yıllar içinde kongrelerin yapısı da değişti. Bu değişikliği ilk fark edenler olarak bizde Uludağ Kış Kongresinin formatını çok önceden değiştirdik. Artık amaç bilgiye ulaşmak değil, bilgiyi paylaşmak ve tartışmak

Bu nedenle Uludağ Kongresini uzun zamandır tüm katılımcıların desteği ile sadece tartışma panelleri ve bire bir tartışma şekline getirdik.

Programda göreceğiniz üzere çok fazla ders yok, hep tartışma var. Öğreticilerle birebir tartışma, onlarla kendi olgular üzerinde tartışmalar, olgu sunumları, küçük grup toplantıları içeriyor artık.

Biz uzun yıllardır eğitime gönül vermiş bir klinik olarak her toplantıyı hazırlarken çok heyecanla uğraşıyoruz. Sizlerde değerli zamanlarınızı ayırıp geliyorsunuz. Umarım bu kez de yine bizim hissettiğimiz, sizlerin de beklediğiniz bir kongre olur.

Hepiniz Hoş geldiniz.

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Gürkan Uncu

Geri