TNRD 2020 Türk Nöroradyoloji Derneği 29. Yıl Yıllık Toplantısı
  (Uluslararası Katılımlı)
  
  İstanbul
  14-16.ŞUBAT,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   14-16.ŞUBAT.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Nöroradyoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Maslak
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dekon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.tnrd2020.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 28. Yıl Yıllık Toplantısı, "Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi" olarak 14-16 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul'da Maslak Hilton Otel'inde yapılacaktır.

29. Yıl Yıllık Toplantımız Başkanlığını Prof. Dr. Osman Kızılkılıç yapacak olup Yıllık Toplantı Sekreterliğine Prof. Dr. Özlem Alkan seçilmiştir. 29. Yıl Yıllık Toplantımız gene Uluslararası Katılımlı formatta olacaktır. Bu sayede, yapılan konuşmalar ve sunulan tebliğler uluslararası kongre-yıllık toplantılarda yapılmış olanlar ile aynı kategoride kabul edilecektir.

Sunulan tebliğlerin İngilizce versiyonları, derneğimizin de resmi yayın organı olan ve SCI de indekslenen "Neuroradiology” dergisinde yayınlanacak ve bu sayede yapılmış olan tebliğler, uluslararası ve abstraktı SCI de indekslenen dergilerde basılmış tebliğ kategorisinde olacaktır.

Bu yıl gene komşu ülkelerin nöroradyologlarıyla iş birliğini sürdürme ve yıllık toplantımızın tamamen ulusal ve uluslararası bir nitelik almasını ve saygın uluslararası toplantılar arasına yerleşmesi amacını sürdürüyoruz. Bu yıl, Ukrayna Nöroradyoloji Birimi ile buluşacağız. Bu arada, tüm komşu ülkelerin ilgili derneklerine de 29. Yıl Yıllık Toplantımız programını göndererek ve onlara farklı kategorilerde imkanlar tanıyarak Yıllık Toplantımıza uluslararası katılımın olmasına çaba göstereceğiz.

Başarılı bir Yıllık Toplantı gerçekleştirebilmemiz için sizlerin değerli katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. E. Turgut Tali
TNRD Başkanı

Geri