Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi 2020
  
  Muğla / Bodrum
  13-17.MAYIS,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   13-17.MAYIS.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -İÜ. Cerrahpaşa Tıp Fak. Deri ve Zührevi Hastalıkları AD
-Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Lujo Hotel Bodrum
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Rubikon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kdad2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı ile Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği olarak çok uzun yılardır düzenlenen Dermatolojide Gelişmeler Simpozyumları ve İstanbul Kozmetik Dermatoloji Simpozyumlarını birleştirerek Dermatolojide ve Kozmetolojide Gelişmeler Kongresi’ni 2019 yılında gerçekleştirdik.

Dermatoloji ve kozmetoloji alanındaki yeniliklerin ve gelişmelerin yakından takip edilmesi, yeni yetişen asistan hekimlerin deneyimli dermatologlardan en güncel araştırmaları ve uygulamaları izlenip, öğrenmesi ve cesaretlenmesi amacıyla DERMATOLOJİDE VE KOZMETOLOJİDE GELİŞMELER KONGRESİ - 2020’yi de, 13 – 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında LUJO HOTEL / BODRUM’da gerçekleştireceğiz.

Oturumlarımızı her zaman olduğu gibi kapsamlı bir şekilde hazırlıyoruz. Oturum başkanlarımızı ve konuşmacılarımızı da konularında uzman ve tecrübeli kişilerden titizlikle seçeceğiz. Dermatoloji alanında en güncel tedaviler, sözlü bildiriler ve karşılıklı bilgi paylaşımı açısından en uygun ortam sağlanıp genç meslektaşlarımızın en etkili şekilde fayda görebileceği şekilde konu başlıkları düzenlenecek ve meslektaşlarımızın araştırmalarını sunmaları için oturumlar düzenlenecektir. Kozmetik uygulamalar ile ilgili olarak en yeni uygulama yöntemleri ve son teknolojik cihazlar ile günlük rutininizde uygulama yapacak hale gelmeniz için sunumlarla ve kurslarla bilgiler pekiştirilecektir. Hepinizi bekliyoruz,

Mayıs ayında Bodrum’da görüşmek üzere…

Prof. Dr. Server SERDAROĞLU Prof. Dr. Yalçın TÜZÜN

Geri