Türk Oftalmoloji Derneği 41. Kış Sempozyumu
  
  Antalya
  24-26.OCAK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya
TARİH   24-26.OCAK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Oftalmoloji Derneği Konya-Antalya Şubesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Akra Barut Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Global Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://todnet.org/KisSempozyumu2020/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği Konya-Antalya Şubesi’nin düzenleyeceği 41. Kış Sempozyumu 24-26 Ocak 2020 tarihleri arasında, Antalya Merkez Akra Barut Otelde yapılacaktır. Sempozyum konusu Oküler Farmakoloji’dir..

Günümüzde göz hekimlerinin reçete ettiği tüm farmakolojik ajanların tüm yönleri ile ele alınıp tartışılacağı bu sempozyum göz hastalıklarının tedavisindeki tüm gelişmelerin tartışılacağı bir ortam olacaktır. Göz hastalıklarının, farmakolojik ajanlarının yoğun olarak kullanıldığı , çeşitli birimleri konuya bilimsel olarak ışık tutacaklardır.

Tüm göz hastalıklarının medikal tedavilerindeki gelişmeler baş döndürücü hızla devam etmekte olup gelecekte de değişim kaçınılmazdır. Konusunda uzman olan davetli konuşmacılar en son literatürleri de inceleyerek konuya kişisel katkılarını sağlayacaktır. Bu nedenle kendilerine ayrı ayrı teşekkür eder, minnettarlık hislerimi sunarım.

Üzerinde görüş birliği sağlanmamış konuların da tartışılacağı sempozyumda ana konu ile ilişkili Panel, Onur konferansı, Uydu toplantısı ve Serbest bildiriler de olacaktır. Ayrıca Katarakt ve Şaşılık birimlerine ait toplantılar da aktivite olarak yer alacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Konya-Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı Global firması çalışanlarına teşekkür ederim.

Siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile 41.Kış Sempozyumunun bilimsel ve sosyal açıdan daha da zenginleşeceğine inanarak Şube Yönetim Kurulumuz adına sizleri Antalya’ya davet ediyorum.

Saygılarımla

Prof. Dr. Yaşar DURANOĞLU
TOD Konya-Antalya Şubesi Başkanı
TOD Konya-Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Adına

Geri