7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi
  
  Çanakkale
  28-30.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Çanakkale
TARİH   28-30.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü

ETKİNLİK MERKEZİ   Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Troia Kültür Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.eokcanakkale.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Sizleri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından 20-22 Nisan 2020 tarihleri arasında Çanakkale' de gerçekleştireceğimiz "7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi"ne davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

“Ebeler, geleceğe yön verir” temalı kongremizde, bilimsel yaklaşım ile güncel gelişmeler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından gelen ebelik mesleğinin değerli üyeleri ve alanlarında uzman konuşmacılar ile ebelik bölümü öğrencilerini buluşturarak, mesleki deneyim ve bilgileri paylaşmayı ve ebelik alanına katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Ebelik mesleğinin güçlendirilmesi yolunda karşılıklı etkileşim ve iletişimi artırmak, iş birliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz kongremizde, çeşitli kurslar, konferanslar, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarına yer verilecektir.

Kongremizin bilimsel yönden zengin içeriği ile tüm katılımcıların beklentilerini karşılamasını ve güncel gereksinimlerine cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Bir tarafta Çanakkale savaşında destanların yazıldığı Gelibolu, diğer tarafta tarihte birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış, Batı edebiyatı kurucusu Homeros’a destan yazdırmış dünyaya açılan değeri Troya…, kültürel değerleri ve doğal güzellikleri ile ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Çanakkale’de birlikte olabilmek dileği ile hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Doç. Dr. Ayten DİNÇ
Kongre Başkanı

Geri