ICHETOSS 2020 1. Uluslararası Sağlık, Turizm ve Spor Çalışmaları Kongresi
 
 
  1st International Congress on Health, Tourism and Sport Studies
  Ankara
  4-5.MAYIS,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Ankara
TARİH   4-5.MAYIS.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ  
ETKİNLİK MERKEZİ   Ulucanlar Cezaevi Müzesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ichetoss.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM VE KONUKLAR;

Sizleri; 04 – 05 Mayıs 2020, Türkiye, Ankara, Ulucanlar Cezaevi’nde düzenlenecek olan Uluslararası Sağlık, Turizm ve Spor Çalışmaları Kongresi’ne (ICHETOSS 2020) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.
ICHETOSS 2020 uluslararası akademik bir kongredir ve sosyal bilimlerin alanlarını kapsar. ICHETOSS 2020’un misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını Sağlık, Turizm ve Spor alanında sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICHETOSS 2020’nin dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre Akademik Teşvik Yönetmeliğine uygun olarak ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, kongreden hemen sonraki 3 hafta içerisinde basılacaktır.

Mayıs ayında Ankara’da buluşmak dileğiyle.

ICHETOSS Organizasyon Komitesi

Geri