DAAHK 2020 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Aile Hekimliği Kongresi
 
 
  19th International Eastern Mediterranean Family Medicine Congress
  ONLINE
  17-20.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   17-20.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Dernek & Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Kum Group
ETKİNLİK WEB SAYFASI   daahk.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, 19. Uluslararası Doğu Akdeniz Aile Hekimliği Kongresi DAAHK2020’ye davet etmekten mutluluk duymaktayız. Her geçen yıl giderek artan ilgi odağı olan DAAHK2020’nin tema’sı “Aile Hekimliğinde Yaşam Kalitesine İnterdisipliner Yaklaşım” olarak belirlendi.

Aile hekimlerinin klinik yaklaşımları biyopsikososyal, kültürel ve varoluşsal boyutta ele almaları gibi disiplin olarak aile hekimliğinin bireyselleştirilmiş bakım vurgusuna inovasyon ile sağlıklı yeni bir gelecek kavramını irdelemek birinci basamak ruhu içinde, her bir bireyin kendine özgü ve tek olduğunu desteklemesiyle hekimlere, hastalarının iyileşmelerinde özerkliklerine saygı duyarak destekleyici yaklaşım kurabilmeleri için “sağlıklı bir gelecek” kurmasına rehberlik eder. Varoluşsal sorunları anlayan “iyileştirici” bir ilişkide bu kaygılar her bir bireyin gelişimini ve özünü anlamanın önemli parçalardır.

Aile Hekimliğinde Yaşam Kalitesine İnterdisipliner Yaklaşım’ı sizlerle, 17 – 20 EYLÜL 2020 tarihlerinde ONLİNE olsrsk, sağlıklı ve güzel bir sonbahar eşliğinde zengin bir bilimsel program çerçevesinde, saygın uluslararası ve ulusal konuşmacıları dinlemek, sözel ve poster bildirileri sunmak, bilgi ve becerilerimizi güncellemek, fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak, bilimsel işbirliği fırsatları yaratmak, yeni meslektaşlarla tanışmak ve eski dostlarla hasret gidermek üzere buluşacağız.

Sizleri, Düzenleme Kurulu adına, DAAHK2020 Online Kongreye davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Ertan MERT

Prof. Dr. Ersin AKPINAR

DAAHK2020 Eş Başkanları


Geri