24. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi
  
  Antalya / Belek
  15-19.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   15-19.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Hacettepe Üniv. Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı
-Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Symcon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://upek2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı olarak, Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği ile birlikte, 15-19 Nisan 2020 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan XXIV. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

Kongremizde çocuk endokrinolojiye yeni adım atmış uzmanlarımız, diyabet ekibimiz, bu dala emek vermiş kıdemli endokrinologlarımızla birlikte temel konularımızı yeni gelişmeler ile harmanlayarak verimli bir 4 gün geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu süre içinde XIX. Diyabet Ekibi Kursu, VI. Pediatrik Endokrinolojiye Giriş Kursu ve II. Genetik Kursu’na yer vereceğiz. Ayrıca kırılgan kemik hastalıkları ve cinsel gelişim sorunlarında uzman uluslararası bilim insanlarının deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulacağız. Pediatrik endokrinolojinin sık görülen ve nadir hastalıklarında yeni tedavileri tartışacağız.

Sizlerin katılımı ve bilimsel çalışmalarınız toplantımızın değerini ve verimini yükseltecek, yeni çalışmalar için ilham kaynağı olacaktır. 15-19 Nisan 2020’de Antalya’da buluşmak dileği ile...

Saygılarımla,

Prof. Dr Nurgün Kandemir
Kongre Başkanı

Geri