İKON 2020 7. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi
  
  Antalya / Belek
  15-19.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   15-19.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Aile Hekimliği Derneği (İSTAHED)

ETKİNLİK MERKEZİ   Maritim Pine Beach Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.ikon.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

İSTAHED'in kuruluşunun 10. yılını kutladığımız 2020 yılında, 15-19 Nisan tarihleri arasında Antalya Maritim Pine Beach Resort Hotel' de gerçekleştireceğimiz 7 . Ulusal Aile Hekimliği Kongresi'ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen, Türkiye'nin en geniş katılımlı Aile Hekimliği kongresi İKON'a, İSTAHED'in 10. yılında 1000 'i aşkın sayıda hekimin katılımını bekliyoruz.

Kongremizde sizlerden de gelen fikir ve öneriler ile koruyucu sağlık hizmetlerini ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller, workshop ve uzmanına danışalım oturumları, ayrıca sözel ve poster sunumları ile kurslar yer alacaktır. Konularında uzman değerli hocalarımızla, pratiğimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlara yaklaşımlardaki güncel bilgileri konuşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin meslektaşlarımızın katılımıyla değer kazanacağına inanıyoruz.

İKON 2020 Düzenleme Kurulu olarak bizler, Nisan ayında Antalya'nın doğal güzellikleri ile huzur bulduğumuz, aktif olarak içinde yer alıp zengin bir bilimsel program çerçevesinde sahip olduğumuz fikir ve deneyimleri paylaştığımız, bir arada olup dostluklarımızı pekiştirdiğimiz bir kongre için yola çıktık.

Türkiye'nin dört bir yanından Aile Hekimleri'ni bir araya getirecek kongremizin gücü siz değerli katılımcılarından gelmektedir. Tüm meslektaşlarımızı İSTAHED'in 10. Yılını da çoşkuyla kutlayacağımız dolu dolu bilimsel programıyla fark yaratacak 7. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi'ne davet ediyor, sizlerle buluşacağımız günü heyecenla bekliyoruz.

Birliğimiz en büyük gücümüzdür!

Kongre Bilimsel Sekreteri
Esin Ayfer ÇULHA DİLDÖK
Kongre Genel Sekreteri
Senem ÖZŞEHİR
Kongre Başkanı
Kutbettin DEMİR

Geri