UTEK 2020 11. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi
  
  İstanbul
  15-17.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   15-17.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kongre.teged.org/UTEK2020
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği’nin XI. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi 15-17 Nisan 2020 tarihleri arasında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizde tıp eğitimi ile ilgili temel, güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, alanında uzman yerli ve yabancı bilim insanları tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Programda; konferanslar, paneller, sözlü ve poster bildiri sunumları yer alacaktır. Geçen yıl ilk olarak yapılan ve ilgi gören “Araştırma tartışma oturumu” bu yıl yine düzenlenecektir. Ayrıca bilimsel araştırmalara teşvik etmek amacıyla derneğimiz tarafından her yıl verilen “Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Araştırma Ödülü” kongrede sahibini bulacaktır. Kongre öncesi düzenlenecek çalıştay ve kurslar meslektaşlarımıza ve kongreye katılacak tıp öğrencilerine tıp eğitimi alanında bilgi ve deneyimlerini artırma fırsatı sunacaktır.

Tıp ve sağlık alanı eğitimi ile ilgilenen tüm katılımcıların beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin etkin katılımı ve katkıları ile değer kazanacağını düşünüyoruz.

Tıp eğitimi alanına gönül veren değerli meslektaşlarımızı ve tıp fakültesi öğrencilerini kongremizde görmekten mutluluk duyacağımızı bildirerek, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Eş Başkanları

Doç. Dr. Nilüfer DEMİRAL YILMAZ
Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı


Prof. Dr. Yasemin ALANAY
Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı

Geri