Güncel Androloji Sempozyumu
  
  Muğla / Bodrum
  9-12.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   9-12.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Androloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Türkbükü Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.guncelandroloji.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Androloji Derneği Yönetim Kurulu adına, hepinizi 9-12 Nisan 2020 tarihleri arasında Bodrum Hilton Türkbükü Resort Otel’de düzenlenecek olan Güncel Androloji Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyorum.

İki yılda bir düzenlen ulusal kongremizin yanında, sizlerden almış olduğumuz üst düzey destek ve motivasyon duygusu ile; ulusal kongremizin olmadığı yıllarda ‘Güncel Androloji Sempozyumu’ toplantılarını düzenlemeyi de bir gelenek haline getirmiş bulunmaktayız.


Her bilimsel toplantımız da olduğu gibi bu toplantımızda da güncel bilginin ve tecrübelerin paylaşılması adına; konusunda uzman ulusal ve uluslararası bilim insanlarını toplantımıza davet edeceğiz. Sempozyumun, siz değerli meslektaşlarımızın her zamanki üst düzey desteği ile bilimsel bir ziyafet tadında geçeceğinden eminiz.

Toplantı bölgesi olarak yine siz değerli üyelerimizden aldığımız öneriler doğrultusunda; ülkemizin cennet köşelerinden birisi olan Bodrum’u tercih ettik. Bilimsel içeriğinin yanında sosyal açıdan da mutlu anlarınızın çok olacağı bir toplantı diliyoruz……


Türk Androloji Derneği Yönetim Kurulu adına,


Mustafa Faruk Usta


Geri