KLİVET 2020 Uluslararası 8. Bahar Sempozyumu
 
 
  KLIVET 2020 International 8th Spring Symposium
  Antalya / Belek
  9-12.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   Antalya / Belek
TARİH   9-12.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   KLİVET Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.klivet2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Bu yıl sekizincisini gerçekleştireceğimiz KLİVET 2020 Uluslararası 8. Bahar Sempozyumun'da "Kedi ve Köpeklerde Nöroloji "ana başlığıyla siz değerli veteriner hekimlerle buluşacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Bu seneki mottomuzu " Hayat veren ağlar " olarak belirledik. Çünkü hayatin düzenli ve doğru şekilde devamı ,hem yöneticinin yani beynin hem de verdiği emirleri hızlı ve doğru şekilde ilgili çalışana ileten ağın sağlıklı olmasına bağlıdır.
Özelikle görüntüleme alanında son yıllardaki mesleki gelişmelere rağmen sinir sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavisi hala biz klinisyenlerin en çok zorlandığı alanların başında gelmektedir...
Bu bağlamda sizlerden gelen istekleri de göz önünde bulundurarak KLİVET yönetim kurulu ve düzenleme kurulu bu eşsiz sistemin hastalıklarını, cerrahisini ,görüntülenmesini ve tümörlerini en yeni bilgilerle öğrenmek, bilgilerimizi pekiştirmek ve dünyada veteriner nöroloji alanındaki gelişmelerden haberdar olmak için her sene olduğu gibi konusunun en iyilerini sizlerle buluşturacak olmanın gururunu yaşamaktadır.

KLİVET yönetim kurulu ve düzenleme kurulu olarak tüm meslektaşlarımızı KLİVET Uluslararası 8. Bahar Sempozyumu'na davet eder saygı ve selamlarımızı sunarız.


Veteriner Hekim Ümit Örs
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği
Sempozyum Başkanı

Geri