ICSG İstanbul 2020 8. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler
  Kongre ve Fuarı
 
 
  8th International Istanbul Smart Grid and Cities Congress and Fair
  İstanbul
  8-9.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Enerji
YER   İstanbul
TARİH   8-9.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   IEEE Power & Energy Society (IEEE-PES)

ETKİNLİK MERKEZİ  
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.icsgistanbul.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
8. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG İstanbul 2019) 08-09 Nisan 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

ICSG 2020, akıllı şebekeler ve şehirler, akıllı ulaşım sistem araştırmacıları, uygulayıcıları, geliştiricileri ve kullanıcıları için üstün fikirleri ve üst düzey teknoloji ürünlerini tartışmak ve keşfetmek, teknikleri, araçları ve deneyimleri paylaşmak için uluslararası önemli bir toplantıdır.

Kongre teknik olarak IEEE Güç ve Enerji Topluluğu (IEEE-PES), T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) tarafından desteklenmektedir.

ICSG 2020 Düzenleme komitesi araştırmacıları, yenilikçileri, karar vericileri, uygulayıcıları, geliştiricileri, düzenleyicileri, yatırımcıları, uzmanları, kullanıcıları ve öğrencileri kongreye katılımcıları ve bildiri sunmaları için davet etmektedir.

Kongrede sunulan bildiriler bildiri kitapçığı olarak elektronik ortamda yayımlanmak üzere IEEE Xplore Dijital kütüphanesine gönderilecektir. IEEE Xplore Dijital kkütüphensi ve indexlemeye dair kapsalı bilgiler için lütfen IEEE Destek Merkesi SSS bölümünü ziyaret ediniz.

Kongrede sunulacak bildiriler orijinal, daha önce başka bir kongre ve dergide yayınlanmamış veya değerlendirilmek üzere gönderilmemiş olmalıdır.

Geri