42. Pediatri Günleri ve 21. Pediatri Hemşireliği Günleri
  
  İstanbul
  5-8.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   5-8.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -İÜ İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD
-İstanbul Üniversitesi Çocuk Sağlığı Enstitüsü
-Çocuk Hemşireleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Maslak
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Z Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.pediatrigunleri2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 5 – 8 Nisan 2020 tarihleri arasında Hilton İstanbul Maslak'da yapılacak olan 42. Pediatri Günleri ve 21. Pediatri Hemşireliği günlerine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

1972 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Çapa Kampüsündeki kendi binasında hizmet vermeye başlayan Anabilim Dalımızın akademik misyon hedefleri doğrultusunda ilki 1978 yılında değerli hocalarımızın gayretleri ile gerçekleştirilen Pediatri Günleri neredeyse yarım asırdır devam ediyor. Gurur kaynağımız Pediatri Günleri'nin bugünlere gelmesinde bizleri katılımları ile destekleyen tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Önümüzdeki sene, toplantı programlarımızda öncelikle sık karşılaştığımız sorunlarda güncellenmeyi hedefliyoruz. Toplantının ilk günü yine kurslarımız olacak. Dört ayrı kurs planlıyoruz. Program henüz hazırlanma aşamasında olduğu için önerilerinizi bize mail ile ulaştırabilirsiniz.

Toplantıların yanısıra sözlü bildiriler ve poster sunumları da olacak. Özellikle genç meslektaşlarımızın desteklerinizi bekliyoruz.

Toplantılarımızın son gününde bizimle beraber gece gündüz koşturan ekibimizin temel taşları hemşirelerimizde aramızda olacak.

5 – 8 Nisan 2020, 42. Pediatri Günlerinde bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak ve anılarımızı tazelemek için sizleri bekliyoruz. Katılımınız ailemize yeni katılan meslektaşlarımızı da motive edecek ve toplantılarımızı geleceğe taşıyacaktır.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Kemal NİŞLİ
Kongre Genel Sekreteri

Prof. Dr. Aygün DİNDAR
Kongre Başkanı

Geri