UDEMKO 2020 5. Ulusal Disiplinerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi
  
  Gaziantep
  2-4.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Gaziantep
TARİH   2-4.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Erken Çocuklukta Müdahale Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hasan Kalyoncu Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.udemko2020.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Erken Çocuklukta Müdahale Derneği (EÇOMDER)'nin Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile birlikte düzenlediği 5. Ulusal Disiplinerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi (UDEMKO2020)'ne sizi davet etmekten memnuniyet duymaktayız.

UDEMKO2020’nin ana teması "Bilimsel Bilgiyi Uygulamaya Yansıtma" iken, kongre 02-04 Nisan 2020 tarihinde Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğrenci Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Türkiye’nin dört bir tarafından Erken Çocuklukta Müdahale alanında uzmanlar, araştırmacılar, uygulamacılar, aileler, öğrenciler ve politikacılar kongreye davetlidir.

Gelişimsel geriliği/yetersizliği olan ya da risk altındaki küçük çocuklar ve aileleri hakkındaki en güncel ve bilimsel bilgiler, kongrede Erken Çocuklukta Müdahale alanında uluslararası ve ulusal alanda tanınan uzmanların yer alacağı davetli konuşmalar, paneller, çalıştaylar, sözlü ve poster bildiriler ile katılımcılar ile paylaşılacaktır. Kongrenin dili Türkçe'dir.

Kongredeki bildirilerini makaleye dönüştürmek isteyen katılımcıların yayınları hakem sürecini başarı ile tamamladığında ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA ÖZEL EĞİTİM DERGİSİ (INT-JECSE; www.int-jecse.net) KONGRE ÖZEL SAYISIʼnda 2020’de yayınlanacaktır.

Kongrede sizleri de aramızda görmek dileğiyle...

Prof. Dr. İbrahim H. Diken & Prof. Dr. Tevhide KARGIN
UDEMKO2020 Kongre Başkanları

Geri