9. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi &
  3. ProbioCLASS - Beslenme Prebiyotik Probiyotik Bahar Okulu
  
  İstanbul
  2-5.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   İstanbul
TARİH   2-5.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Acıbadem Üniv. Sağlık Bilimleri Fakültesi
Beslenme ve Diyetetik Bölümü

ETKİNLİK MERKEZİ   Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi
Konferans Salonu

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Rubikon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.syk2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız

Sağlıklı yaşamın temel bileşeni olan yeterli ve dengeli beslenmenin, hastalıkların önlenmesi ve tedavisindeki yeri tartışılmazdır. Bu bağlamda, hızla gelişen ve değişen bilim, yeni kavram ve tedavi yöntemlerinin gelişmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle bu yıl "9. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi" nin ana temaları "Kardiyoloji Diyetisyenliği, Gastroenteroloji Diyetisyenliği, Ağırlık Yönetiminde Güncel Yaklaşımlar ve Hastalıkta & Sağlıkta Bağırsak Mikrobiyotası" olarak belirlenmiştir.

Konge kapsamında "3. ProbioCLASS - Beslenme & Prebiyotik & Probiyotik Bahar Okulu"nu gerçekleştiriyor olacağız. Bağırsak mikrobiyotasının şekillenmesinde büyük öneme sahip prebiyotikler, probiyotikler ve diyet örüntüsü hakkında güncel bilgileri irdeliyor olacağız.

Tüm bu konularla Nisan ayında sizlerle bir arada olabilmenin heyecanını yaşıyoruz. Acıbadem Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak organize ettiğimiz “ 9. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi”, 2-5 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul’da Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

Beslenme ve Diyetetik alanı ile ilgili güncel konuların yer alacağı, katılımlarınızla değer bulacak ve zenginleşecek "9. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi" nde birlikte olabilmek dileğiyle.

Saygılarımızla

Geri