24. TPD (Türkiye Psikiyatri Derneği) Yıllık Toplantısı &
  Klinik Eğitim Sempozyumu
  
  Antalya / Belek
  2-5.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   2-5.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Psikiyatri Derneği (TPD)
ETKİNLİK MERKEZİ   Limak Atlantis Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.24psikiyatri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

24. TPD Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu (YT-KES)’i bu yıl 02-05 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya Belek’te Limak Atlantis Otel’de düzenleyeceğiz. Meslek topluluğumuzun, özellikle genç meslektaşlarımızın bilgi birikimlerinin arttırılmasını, tanışma ve kaynaşmasını hedefleyen kongremizin bu yılki hedefi de, bu doğrultuda planlandı.

Her KES’te olduğu gibi bu yıl da çalışma birimlerimiz ve kurullarımız toplanarak yıllık çalışma planlarını yapacak, yeni katılımlarla daha da güçlenecek.

YT-KES içinde Mesleğe İlk Adım Programı (MİAP) da gerçekleşiyor. Böylece ilk iki yılındaki psikiyatri asistanları derneğimizle dolayısıyla psikiyatri topluluğu ile tanışıyor. Bunun yanı sıra uzman meslektaşlarımızın da ilgisini çekecek bir program oluşturmaya çalışıyoruz. Özellikle günlük klinik uygulamada yaşanan zorlukları ve baş etme stratejilerini tartışabilmeyi, en azından bazı alanlarda beceri geliştiren etkileşimli bilimsel faaliyetleri birlikte gerçekleştirmek istiyoruz.

Tüm üyelerimizi, meslektaşlarımızı ve ruh sağlığı çalışanlarını birlikte verimli bir eğitim ortamı yaratmak için kongremize davet ediyoruz.

TPD 24. YT-KES’de Antalya’da buluşmak dileğiyle...

Prof. Dr. Nurper ERBERK ÖZEN TPD
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Ömer BÖKE
TPD Genel Başkanı

Geri