4. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi
  
  Antalya / Belek
  2-5.NİSAN,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   2-5.NİSAN.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Otoloji Nörootoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.rinooto2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
eğerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 2-5 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya Belek Gloria Kongre Merkezinde düzenleyeceğimiz 16.Türk Rinoloji Kongresi, 8.Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi, 4.Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresine davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duymaktayız.

Kongre boyunca, ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi olan değerli konuşmacıların katkıları ile güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarının ele alınmasının yanı sıra, yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paylaşılmasına fırsat verecek bir bilimsel program hazırlamayı amaçladık. Programımızda sözlü, poster veya e-poster şeklinde yapılacak sunumlar ile ülkemizde yapılan bilimsel aktiviteler paylaşılacaktır.

Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanının geleceği olan araştırma görevlilerimize olan desteğimiz bu yıl da devam edecektir.

Bir önceki kongremizde bir ilki gerçekleştirdiğimiz RinoTV canlı yayınları bu kongremiz boyunca da daha etkin ve dinamik bir içerikle devam edecektir.

Kongrelerimizin bilimsel bir etkinlik olmasının yanı sıra büyük bir aile buluşması olduğunu düşünmekteyiz. Sosyal programımızın buluşma ve hasret gidermek için fırsatlar yaratmasını hedeflemekteyiz.

Sizleri Türk Rinoloji ve Otoloji Nörootoloji Dernekleri Yönetim kurulları adına kongremize katılarak bizlere destek vermeye davet ediyoruz.

Kongre Başkanları


Prof. Dr. Ahmet Ömer İkiz
4. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Başkanı


Geri