Master Class 2020 3. Kolorektal Kanserler Sempozyumu
  
  İstanbul
  5-7.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   5-7.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Dedeman Bostancı Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Z Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.masterclass2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,


İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği ve Sempozyum Düzenleme Kurulu adına sizleri 05 - 07 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Master Class Gastroenteroloji Cerrahisi toplantılarının üçüncüsü olan Kolorektal Kanserler Sempozyumuna davet etmekten büyük onur duyuyoruz.

Sempozyumun amacı, Kolorektal Kanserler tanı ve tedavisinde güncel bilgileri paylaşmak, cerrahi teknikler, cerrahi sırasında karşılaşılan zorlukları konularının uzmanlarından izlemek ve bunların yanında cerrahi komplikasyonlarla nasıl başa çıkılacağını, nütrisyon alanındaki gelişmeleri, cerrahi ile birlikte onkolojik tedavi seçeneklerini tartışmak olacaktır. Aynı zamanda meslektaşlarımız ve genç cerrahlar için, ulusal ve uluslararası deneyimli uzmanlar ile iletişim kurmak, bilgilerini tazelemek ve vizyonlarını genişletmek açısından çok önemli bir fırsat olacaktır.

Derneğimizin üçüncü aktivitesi olarak, üst düzey kuruluşların desteğini de alarak gerçekleştirilecek olan derneğimizin bu faaliyetinde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinizin devam etmesi arzusuyla toplantımızda görüşmeyi diliyoruz.


Sevgi ve Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp

İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği Başkanı
Prof. Dr. Erdal Birol Bostancı

Geri