Mezoterapi Kongresi
  
  Antalya / Lara
  5-8.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Lara
TARİH   5-8.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Mezoterapi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Mardan Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Rubikon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.mezoterapikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Mezoterapi Derneği olarak 05 – 08 Mart 2020 tarihleri arasında Titanic Mardan Palace Hotel’de ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan Mezoterapi Kongresi’ni duyurmanın mutluluk ve onurunu yaşıyoruz.

Mezoterapi alanında güncel gelişmeleri ve yeni teknikleri, deneyimli çok değerli hocalarımızdan dinleme olanağı bulacağımız toplantımızda; ayrıca multidisipliner yaklaşım ile oluşturulan oturumlarda farklı alanlardan meslektaşlarımızla bilgi ve deneyimlerimizi de paylaşmayı planlıyoruz.

Bilimsel programımızı sizden gelen istekler doğrultusunda geliştirdik; sabah oturumlarında sunular ile teorik konuları çalışırken öğleden sonraki oturumlarımızda ağrı, iz, leke, skar ve yaşlanma karşıtı, bölgesel zayıflama ve selülit ile saç tedavilerini atölye çalışmalarımızda beraber uygulayacağız.Meslektaşlarımızın tanışmaları, dinlenmeleri ve eğlenmeleri için düzenleyeceğimiz sosyal programlarla da beraber güzel zaman geçireceğiz...

Mezoterapi Derneği tarafından ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan kongremiz, ancak siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ve katkılarıyla hedefine ulaşacaktır.

Bu içten duygularla bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmak, dostlarımızla hasret gidermek, bu onur ve gururu birlikte yaşamak için siz sevgili meslektaşlarımızı kongremize davet ederken sevgi ve saygılarımı sunarım.Dr. Ahmet ATALIK
Mezoterapi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Geri