TUKED 2020 7. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi
  
  Antalya / Lara
  4-7.MART,2020
     
KATEGORİ  
Eczacılık
YER   Antalya / Lara
TARİH   4-7.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Tüm Kamu Eczacıları Derneği (TÜKED)

ETKİNLİK MERKEZİ   Royal Seginus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Claros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.tuked2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarım,

Eczacılık mesleğinin gelişen ve yenilenen yönlerini, bilimsel ve güncel bilgiler doğrultusunda değerlendirerek, mesleğin sorunlarını ve çözüm önerilerini yetkili kurumlara sunarak mesleki gelişmeye katkıda bulunabileceğimiz 7. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nin 04-07 Mart 2020 tarihleri arasında Royal Seginus Otel - Lara / Antalya’da gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu kongrede; kamunun farklı alanlarında görev alan meslektaşlarımızla birlikte, kapsamı ve hizmet alanı genişleyen eczacılık uygulamalarına, meslek hukuku ve özlük haklarına değinerek, sağlık çalışanları ve diğer paydaşlarımızla birlikte tedavinin, kurumsal işleyişin ve faaliyetlerin iyileştirilmesine yönelik çalışmaları hep birlikte tartışacağız.

Eczacılığın değişen ve gelişen yönlerini değerlendireceğimiz 7. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde katlım ve katkılarınızla oluşturduğunuz sevgi, arkadaşlık ve dostluk ortamında sizlerle güzel ve yararlı bir kongre geçirmek ümidiyle yönetim kurulu adına saygı ve sevgiler sunarım.Ecz. Mustafa Gönen
Tüm Kamu Eczacıları Derneği Başkanı

Geri