TİHUD Yan Dal Uzmanları için İç Hastalıkları Güncelleme Kursu
  
  İstanbul
  27-29.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   27-29.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (TİHUD)

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Double Tree Moda
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.yandalguncellemekursu.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizde İç Hastalıkları ve yan dalları uzman hekimlerini kapsayıcı yapısıyla Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği olarak, nitelikli iç hastalıkları ve yan dalları uzman hekimlerinin eğitim ve gelişmesinin yanı sıra, ülkemizde erişkinlere kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulmasında liderlik yapmak temel görevimiz olmuştur. Bu görevimizden hareketle İç Hastalıkları ve yan dallarına mensup uzmanları her alanda kucaklayarak tüm üyelerimizin ve meslek paydaşlarımızın sağlık eğitiminin iyileştirilmesi ve meslektaşlarımızın en güncel tıp bilgisine ulaşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (TİHUD), bilgi birikiminin büyük bir hızla çoğaldığı, çok sayıda yeni ilacın kullanıma girdiği ve klavuzların sürekli güncellendiği günümüz tıbbında yan dal uzmanlarının güncel iç hastalıkları tedavilerini rahat ve akılcı bir şekilde kullanabilmelerine yardımcı olmak amacıyla 27 – 29 Mart 2020 tarihlerinde, İstanbul’da “Yan Dal Uzmanları için İç Hastalıkları Güncelleme Kursu” düzenlenmesine karar vermiştir. Kursta tartışılacak temel konular program sayfamızda sunulmutur. Konu başlıklarından anlaşılabileceği üzere programın amacı tamamen tedaviye yönelik olup yan dal uzmanlarımızın günlük hayatlarında iç hastalıklarının sık kullanılan tedavilerini rahat ve doğru bir şekilde kullanabilmelerini sağlamaya yöneliktir. Toplantı iç hastalıkları yan dalları (endokrinoloji, nefroloji, gastroenteroloji, romatoloji, geriatri, hematoloj, onkoloji, yoğun bakım) yanı sıra kardiyoloji, göğüs hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji ve infeksiyon hastalıkları anabilim dallarından da uzman arkadaşlarımızın katılımına açık olacaktır. Ayrıca bilgilerini tazelemek ve güncellemek isteyen iç hastalıkları uzmanı arkadaşlarımızın da katılımını beklemekteyiz.

Haziran’da gerçekleştireceğimiz Yan Dal Uzmanları için İç Hastalıkları Güncelleme Kursumuz ülkemiz iç hastalıkları ve yandallarındaki hastalıkların tedavisi konusunda önemli katkılar sağlayacağını umuyoruz. Tüm meslektaşlarımızla bu özel etkinlikte birlikte olmaktan onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. İhsan ERTENLİ
Genel Sekreter

Prof. Dr. Kerim GÜLER
Başkan

Geri