14. Uluslararası Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi
 
 
  14th International Otolaryngology-Head and Neck Surgery Congress
  Ankara
  19-21.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   19-21.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Ankara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Net Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kbb2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından, 19-21 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel’de düzenlenecek olan 14. Uluslararası Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahisi Derneği olarak bugüne kadar yaptığımız kongrelerde ve kurumsal eğitim toplantılarında olduğu gibi bu kongremizde de amacımız bilimsel anlamda doyurucu ve alışılagelmişin ötesinde yeniliklerin sunulduğu bir kongre düzenlemektir. Bu amaçla kongremizde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanındaki tecrübelerin yanı sıra yeni uygulamaların ve teknolojik yeniliklerin de paylaşılması arzulanmaktadır.

Kongre programını düzenlerken mümkün olduğunca tüm meslektaşlarımızın farklı ilgi alanlarına yanıt verecek panel, konferans ya da yuvarlak masa toplantıları planlanmıştır.

Kongremize tüm eğitim kurumlarındaki araştırma görevlilerinin de yoğun katılımını beklemekteyiz. Bilimsel programımızı özellikle eğitim sürecinin başındaki araştırma görevlilerinin ufuklarını genişletecek ve eğitimlerine katkı sağlayacak şekilde düzenlemekteyiz.

Özellikle genç meslektaşlarımızın mesleki anlamda yüksek potansiyelleri ve istekleri, Türk KBB camiası açısından mutluluk verici olmakla birlikte bizlere ciddi bir sorumluluk yüklemektedir. Kongremizde genç meslektaşlarımıza fırsat tanımanın bir ayrıcalık değil gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu düşüncemiz nedeniyle kongremizde genç uzmanların yer alacağı oturumlar da bulunacaktır.

Günümüzde teknolojik gelişmeler baş döndürücü bir hızda ilerlemektedir. Kongreler de bu gelişmelerin takip edebilmesi için çok önemli bir fırsat yaratmaktadır. Bu nedenle kongremiz esnasında ilaç ve cihaz sektöründe faaliyet gösteren firmaların yeni ürünlerinin sizlerle buluşması da amaçlanmaktadır.

Ankara’da yapılan kongrelerde toplantılara katılımın yoğunluğu ve salonların doluluğu hepimizin bildiği bir gerçektir. Sosyal anlamda da bunun olumlu olduğunu düşünmekteyiz. Ancak çeşitli sürprizlerle kongremizi sosyal anlamda da hatırlanır kılmayı arzuluyoruz. Bu nedenle bu çalışmalarımıza şimdiden başladık.

14. Uluslararası Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’nin hem bilimsel hem de sosyal olarak akıllarda kalan bir kongre olması dileğiyle, sizleri 19-21 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara’da görmeyi umuyoruz.Saygılarımızla,


Prof. Dr. Yusuf K. KEMALOĞLU
KBB BBC Derneği
Başkanı


Prof. Dr. Yusuf KIZIL
KBB BBC Derneği Genel Sekreteri

Geri