1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi & 3. Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi
  
  Muğla / Dalaman
  26-29.MART,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Dalaman
TARİH   26-29.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Denizli Aile Hekimleri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://egekonkongre.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak iki yıldır başarı ile Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongrelerini gerçekleştirdik. Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak kongremiz katılımcılarının olumlu geri dönüşleri bizlere hedef göstermiş olup daha iyiye ulaşmak için amaç ve şevk vermiştir. Aydın ve Muğla il derneklerimiz de kongre çalışmalarımıza katılarak güç vermiş ve EgeKon hayat bulmuştur. 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi (EgeKon) daha güçlü, daha kapsamlı ve aile hekimliği camiamıza farklı bir kongre heyecanı getirecektir. 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği kongremizde katılımcılarımızın bilimsel ve sosyal programlarımıza ilgisinin daha da artacağına inancımız çok yüksektir.

Alanında birikimli hocalarımız tarafından siz değerli meslektaşlarımıza sunulacak bilimsel şölene tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz. Aile Hekimliğinde sık karşılaşılan mesleki konuları ve aile hekimliği uygulamasındaki genel sorunların çözüm önerilerini de kapsayacak panel, sunum, sempozyumlarda bizlerle birlikte olmanızdan ve sizleri Ege Bölgesi 'nin önemli bir turizm bölgesi Sarıgerme/Dalaman' da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Denizli Aile Hekimleri Derneği,Aydın Aile Hekimleri Derneği ve Muğla Aile Hekimleri Derneği olarak Aile Hekimliği Tıp Disiplinine yepyeni bir kongre heyecanı ekleyerek Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi 'nin ilkini yapacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşamaktayız. Aile Hekimliği tıp disiplini alanında bilimsel, sosyal, örgütsel çalışmalarla birleşerek büyüyeceğimize ve bu gayretlerin bağlı bulunduğumuz AHEF’e olumlu katkılara dönüşeceğine olan inancımız tamdır.

Verimli ve güzel bir kongre olacağına inandığımız 1. Ulusal Ege Aile Hekimliği Kongresi (EgeKon)& 3.Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresini (dahedkongre) 26-29 Mart 2020 tarihlerinde Hilton Dalaman SarıgermeResort&Spa otelde Denizli,Aydın,Muğla illerimizin Aile Hekimleri Derneklerinin ortak çalışması olarak gerçekleştireceğiz.Gelin Dalaman bölgesinin mavi ile yeşil tonunda baharını birlikte karşılayalım. Hep birlikte ülkemizde Aile hekimliği tıp disiplinine,Türkiye Aile Hekimliği modelinin geliştirilmesine ve uluslararası normlara ulaşmasına katkı sunalım. Kongremize katılımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.


Dr. Hasan GÖKÇE
DAHED BAŞKANI


Dr. Taner BALBAY
AYAHED BAŞKANI


Dr. Fikret KURT
MUĞLAHED G.SEKRETERİ


Dr. İbrahim ÖK
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri