3. Türkiye Psikoterapi Zirvesi
  
  İstanbul
  14-15.MART,2020
     
KATEGORİ  
Psikoloji
YER   İstanbul
TARİH   14-15.MART.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   POEM-Psikoloji Organizasyonları ve Eğitimleri Merkezi

ETKİNLİK MERKEZİ   Yıldız Teknik Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.turkiyepsikoterapizirvesi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sizden gelen geri bildirimlerle Türkiye Psikoterapi Zirvesinin üçüncüsünü tasarlıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda zirvemizin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.

Türkiye’de ve Dünya’da Psikoterapinin öncü isimlerini, öğrenciler, akademisyenler ve bu alana ilgi duyan isimlerle bir araya getirmeye ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Birçok terapi yaklaşımını ve seçkin isimleri bir araya getirerek psikoterapide sınırları kaldırıyoruz.

İlkini 2018 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde düzenlediğimiz 1. Türkiye Psikoterapi Zirvesinde ülkemizin seçkin psikoterapistlerinin yanı sıra Avusturya’dan Dünya Psikoterapi Konseyi Başkanı Prof. Alfred Pritz yer almıştı.

2019 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinde düzenlediğimiz ikinci zirvemizde birbirinden kıymetli 31 Konuşmacı yer almıştı. Ayrıca Kanada’dan Pozitif Psikoterapinin öncülerinden Dr. Tayyab Rashid zirvemizde açılış konuşması gerçekleştirmişti. 31 Konuşmacı, 24 Farklı Terapi Ekolü ve 17 Atölye ile eşsiz bir etkinliği geride bırakmış olduk.

Şimdi ise 3. Türkiye Psikoterapi Zirvesini 1000 kişinin katılımıyla 14-15 Mart 2020’de yine Yıldız Teknik Üniversitesinde gerçekleştirmek için hazırlıklara başladık.

Her geçen yıl katılımcı sayısının arttığı, içeriğin güçlü hale geldiği ve ülkemizde psikoterapiye dair en kapsamlı organizasyonumuzda sizin de yer almanızdan büyük mutluluk duyacağız.

Geri